Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.04.2021, 07:18

Червоношахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 316
Оцінювання
Чи отримали Ви роз'яснення від класовода щодо критеріїв оцінювання?
Всього відповідей: 66
Чи задовольняє Вас оцінювання навчальних досягнень Вашої дитини?
Всього відповідей: 65
Чи достатньо інформації про успішність своєї дитини Ви отримуєте з щоденника?
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Остренко Ю.В.

Остренко

Юлія Вікторівна

Остренко Юлія Вікторівна працює в КНЗ "Червоношахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів" з 1998 року. Має вищу освіту. У 1998 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут по спеціальності «Вчитель трудового навчання та основ інформатики і обчислювальної техніки». Стаж роботи: 20 років. 

Зараз Юлія Вікторівна викладає трудове навчання (5-9 класи), технології (11 клас), інформатику (2, 3, 4, 5, 8, 9 класи) та образотворче мистецтво (5-7 класи). Керівник шкільного гуртка «Образотворче мистецтво». Виконує обов’язки керівника шкільного методичного об’єднання класних керівників.

Проблема, над якою працює вчитель: „Застосування  проектно-інформаційних технологій в процесі формування творчої  активності учнів”.

Юлія Вікторівна має високу теоретичну та методичну підготовку. Знання фактичного матеріалу, сучасної дидактики і методики викладання дає їй змогу постійно вдосконалювати навчально-виховний процес, пробуджувати у учнів пізнавальний інтерес. Особливу увагу приділяє розвитку у учнів творчої активності на уроках трудового навчання, інформатики та образотворчого мистецтва. Для цього вчитель використовує різні типи уроків та форми організації окремих етапів уроку. В основу власної системи роботи з учнями вчителька поклала комплексний під­хід до організації занять, що враховує, зокрема, вико­ристання сучасних інформаційних технологій. Вони масово проникають в усі сфери виробництва і громад­ського життя, тому вимагають відповідної адаптації змісту навчального матеріалу.

Вчить дітей працювати самостійно, творчо та осмислено через використання різних форм практичної роботи, основними з яких є робота в групах, ігрові елементи. Кожну дитину вона розглядає, перш за все, як творчу особистість з її індивідуальними особливостями, яка бере участь не тільки у відтворенні та вдосконаленні, а також і в освоєнні технологічних й інформаційних процесів. Впроваджуючи активні форми навчання та перевірки знань учнів, вчителька розвиває їх пізнавальну активність з урахуванням особистих схильностей і потреб. Приділяє багато уваги роботі з обдарованими дітьми, результатом цього є призові місця на районних олімпіадах (2006 р. – 3 місце, 2008 р. – 1 місце, 2009 р. – 2 місце, 2012 р. - 1 та 2 місця, 2013 р. - 2 місце (8 клас) та 2 місце (11 клас), 2015 р. - 3 місце (9 клас), 2017 р. - 1 місце (10 клас), 1 місце (8 клас), 2 місце (11 клас), 2018 р. - 1 місце (11 клас), 2 місце (9 клас)); обласному конкурсі учнівської молоді "Колія" (2015 р. - 2 місце, 2018 р. - диплом учасника в номінації "Краса врятує світ").

Узагальнюючи свої наробки по проблемі, над якою працює, Остренко Ю.В. розробила мультимедійний посібник по трудовому навчанню з теми: „Оздоблення виробів із конструкційних матеріалів” для учнів 5-9 класів, мультимедійний посібник з технологій по варіативному модулю: "Технологія виготовлення листівок", впорядкувала зразки кращих учнівських малюнків у вигляді «Альбому творчих робіт з образотворчого мистецтва».

У березні 2014 року Юлія Вікторівна пройшла позачергову атестацію і отримала кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», є переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2014" в номінації "Трудове навчання", активним учасником Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор", а також нагороджена грамотами відділу освіти Криворізької РДА, Голови Криворізької РДА та Голови Криворізької районної ради, Головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

З власного досвіду:

Мультимедійний посібник "Технологія виготовлення листівок"

Мультимедійний посібник "Оздоблення виробів з різних конструкційних матеріалів"

Трудове навчання. 8 клас. Вісті з уроку "Плетіння гачком як вид декоративно-ужиткового мистецтва"

Образотворче мистецтво. 7 клас. Архітектура як вид мистецтва.

Образотворче мистецтво. 7 клас. Секрет мистецтва графіки. Абстрактна композиція.

Образотворче мистецтво. Виховний захід "Викрадена картина".

Образотворче мистецтво. Інтелектуальна гра "Мистецькі шедеври Європи"

Перший урок. Україна - наш спільний дім.

Трудове навчання. 7 клас. "Прозорі техніки вишивання. Мережки"

Виховний захід "Ярмарок професій"

Трудове навчання. 6 клас. "Оздоблення виробу декупажем"

Образотворче мистецтво. 5 клас. Скульптура. Види скульптури.

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Контактна інформація: тел. (056)477-92-47, e-mail: schahtar_school@ukr.net
Використовуються технології uCoz