Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 23.04.2021, 01:55

Червоношахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 317
Оцінювання
Чи отримали Ви роз'яснення від класовода щодо критеріїв оцінювання?
Всього відповідей: 66
Чи задовольняє Вас оцінювання навчальних досягнень Вашої дитини?
Всього відповідей: 65
Чи достатньо інформації про успішність своєї дитини Ви отримуєте з щоденника?
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Моя улюблена книжка

Нещодавно я прочитала книгу „Географія України. Ілюстрована енциклопедія школяра”. Автор О.Г.Стадник, видавництво Ранок. Це науково-популярне видання привернуло мою увагу. У ній описується дуже багато: багатства українських надр, наука мореплавців, мандрівників, дослідників. Вона описує й актуальну тему сьогодення – потребу природи України в захисті. Найбільше мені сподобалась рубрика „Світ Українських Полісь”, оскільки в Україні найбільші площі займають зони мішаних лісів, лісостепів та лісів і нам є чим надихати себе.Дивні за красою краї із різноманітною природою не можуть не привернути уваги людей.
Отже, серія „Усе про Україну” створена для тих, хто цікавиться рідною країною. Ця книга розкаже тобі про природні багатства України, її рослинний та тваринний світ, які обовʼязково тобі сподобаються й ти зрозумієш, яка чудова та розкішна наша країна – Україна!

Дармограй Тетяна, учениця 10 класу Червоношахтарської ЗОШ.
Стадник О.Г. Усе про Україну: географія. Ілюстрована енциклопедія школяра.- Х.:Ранок, 2011.- 64 с.

 


 

Я обожнюю легенди з самого дитинства. Легенди Давньої Індії, Грецькі легенди, легенди Причорномор`я. Але все ж найулюбленішими були легенди про Амазонок Дніпра. Усі  вони прославляють роль жінки у суспільстві та їхній дух - дух справжньої Амазонки. Усі вони різні, кожна з них має свої нюанси. «Атлант і Арія» - легенда про наймовірну стійкість і силу волі жінки із духом Амазонки, з серцем справжньої правительки, здатної врятувати свій народ, і пожертвувати собою заради нього. Мене вразила сила Арії.

Остренко Марина, учениця 10 класу Червоношахтарської ЗОШ
Кравченко О.П. Амазонки Дніпра. Легенди.-Д: Дніпрокнига, 2006.-308 с.

 


 

Книга „Моя країна - Україна” запрошує юних читачів у подорож по рідній країні, в доступній формі для школярів розповідає про історію рідного краю. Книжка насправді дуже цікава та захоплююча, легко та надзвичайно швидко читається. Мета цієї книги – привити читачам почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, гордості за рідну землю. Книга дає повне уявлення про Україну як цілісну, демократичну країну. З першої сторінки книги, читач немов потрапляє у надзвичайний світ давнини, де перед його очима пролітають століття. На сторінках оживає багатовікова історія України від заснування Київської Русі і до нашого часу. Деякі історичні факти викликають хвилі емоцій та почуттів. Почавши читати ти, справді, не можеш відірватись від книги. Надзвичайно цікаво дізнатись, а що буде далі? Чим раніше і більше дитина дізнається про рідну країну, тим упевненіше вона буде крокувати до щасливого майбутнього. Книга дає зрозуміти юному читачеві, що він є творцем майбутнього своєї держави, яке починається сьогодні

Тищенко Павло, учень 10 класу Червоношахтарської ЗОШ
Сокол А.В, Моя країна – Україна. – Чернігів „Деснянська правда”, 2004.- 64 с.

 


 

На сьогоднішній день не вся молодь знає історичні та культурні місця свого краю, усі вони захоплені телекомунікаціями та інтернет мережами забуваючи про красу навколишнього світу, що наповнений загадками минулого народу. Одним із джерел знань про важливі деталі історичних подій є книги, що також дедалі стають менш популярними в сучасному поколінні. Проглядуючи книгу Ірини Голуб "Сім чудес Дніпропетровщини", починаєш дивуватися назвам "чудес": степові піраміди, кам`яні пращури Мамая, собор, що здіймається в небо, Запорозька святиня, Кодак - твердиня на Дніпрі, Золотий міст Катеринослава та космічні орбіти земного заводу. Можливо таким чином автор так звеличує в наших очах історичні місця, що стали частинами минулого наших предків та теперішніх, перейшовших від них традицій і звичаїв, які є підтвердженням самобутності нашої нації. Щоб не докучати довгими, нудними рядками "чистої теорії" автор спрощує це за допомогою історій, що заворожують своєю простотою і досконалістю подання інформації, про яку сам би школяр і не клопотався б. І як не дивно, хоч це і художня література, але розділи цієї книги цілком можуть стати основою для краєзнавчих екскурсій. Завдяки цим невеликим історіям стає можливим поринути у своєрідну подорож стежками рідного краю, пам`ятками старовини і чудесами сьогодення.

Шиян Вікторія, учениця 10 класу Червоношахтарської ЗОШ

Голуб І.С. Сім чудес Дніпропетровщини. - Д.:Дніпрокнига, 2004. - 168 с.

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Контактна інформація: тел. (056)477-92-47, e-mail: schahtar_school@ukr.net
Використовуються технології uCoz